Vložte peníze kde to má smysl

Vložte peníze kde to má smysl

Posted in Business

Investice jsou v podstatě dnes jediným nástrojem, který dokáže alespoň zčásti chránit vaše peníze před znehodnocením. Inflace je u nás jedna z nejvyšších v celé EU, a tak je logické, že většina lidí neustále hledá způsoby jak svoje peníze chránit před ztrátou hodnoty. Výběr vhodného investičního nástroje závisí především na tom, kolik volných peněz k investování máte a také na tom, jestli se už o investice zajímáte a nebo jestli jste naprostý začátečník.

Někdo nedá dopustit na akcie a dluhopisy, ale v tomto odvětví je zapotřebí mít vždy chladnou hlavu. Trhy kolísají, to je normální, ale mnoho lidí na akciích prodělá, protože jakmile vidí že akcie klesají, okamžitě se jich zbavují lidé po tisících za nižší cenu než za jakou je nakoupili. A to je školácká chyba, kvůli které nejsou akcie vhodné pro všechny. Lepší nástroj jsou drahé kovy a kameny, které si svou cenu víceméně drží dlouhodobě.

moře chorvatsko

Jak jsou na tom nemovitosti?
Jsou lidé, kteří mají k despocii velký obnos financí, který by chtěli nějak zhodnotit. K tomuto účelu skvěle poslouží nemovitosti. Ty jsou oblíbenými investicemi již stovky let. Můžete si koupit nemovitost za účelem následného budoucího prodeje a nebo za účelem nájmu. Nájemník vám bude pravidelně platit a vy si vybudujete pasivní měsíční příjem, který se vám bude opravdu hodit. Kde koupit krásnou nemovitost s potenciálem?

byty u moře

Řada lidí se obrací na realitní kanceláře v zahraničí, protože chtějí investovat třeba u moře. Populární jsou nemovitosti v Chorvatsku prodej, protože zde můžeme najít mnoho apartmánových budov, kde se ukrývají moderní klimatizované byty s výhledem na moře. Pláž je vzdálená pár metrů, a je to ideální místo pro trávení dovolené. Jak jste víte, Chorvatsko stále patří mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace, a o nájem moderního soukromého apartmánu určitě nebude nouze.

Loading