Reklamní předměty s potiskem na dovolené

Reklamní předměty s potiskem na dovolené

Posted in Produkty

Reklamní předměty s potiskem oslovují zájemce v běžný pracovní den, kdy se lidé pohybují po ulici ve městě, ale také v době, kdy tráví dovolenou. Na dovolené se tu navzájem potkávají stovky rekreantů v podstatě každý den.

Pěší turistika

Reklamní předměty s potiskem oslovují mnohé zájemce již při pouhém pohledu a na tom také bazíruje jejich úspěch. Toho lze docílit zejména tam, kde je přítomno větší množství lidí, a pěší turistika je jednou z možností, kde to doopravdy funguje. Na výletech do přírody potkáte stovky lidí, kteří vás budou míjet na cestách, u turistických odpočívadel, rozcestníků a tabulí naučných stezek, na rozhlednách, v restauracích a u stánků s občerstvením anebo na parkovištích či stanovištích lanovek.

cyklisté v terénu

Vodáci

Všimli jste si někdy některých vodáků, kteří s oblibou oblékají trička s nápisy a kresbami s vodáckou tematikou? Tu lze samozřejmě nahradit jinými propagačními motivy, ostatně, různé kotvy, delfíni, záchranné kruhy a popíjení rumu, piva nebo zvrhávání lodí na jezu – to už je okoukané a fádní. Změna tu určitě bude ku prospěchu, ať už se týká čehokoli.

Na vodě můžete dát lidem najevo, že máte stavební firmu, a že stavíte pergoly a altány, anebo že vaše společnost nedávno otevřela zookoutek, dětské hřiště či botanickou zahradu. Vodáci bývají všímaví a na reklamy se zajímavým a vtipným textem obvykle reagují pozitivně.

dívka v přírodě

Cyklisté

Reklama perfektně funguje i na cyklostezkách. Cykloturistice se věnují v naší zemi tisíce lidí a ti se spíše povšimnou nápisu na tričkách nebo na kšiltovkách, které je osobně zajímají, co se týče tématu ohledně životního stylu, nežli ryze sportovních reklam zaměřených na cyklistiku. Takto lze úspěšně nabízet prodej různého zboží, například zdravé výživy a výživových doplňků, oblečení, obuvi nebo služeb, jako je lázeňství, masáže, relaxační pobyty apod.

Loading