Sportovní utkání v televizi

Posted in Sport

Pokud mají něco muži velice rádi, pak je to to, když je nějaké sportovní utkání v televizi. Snad každý muž, když zjistí, že je v televizi nějaké sportovní utkání, které bude stát za to, je schopen skončit v práci dříve, aby dojel domů ještě dříve, než takové utkání začne. Pokud by ale muž měl přijet domů dříve například kvůli tomu, aby pomohl své ženě, tak by s tím měl velký problém. Muži by se nad sebou měli opravdu zamyslet, protože upřednostnit sportovní utkání před svou ženou rozhodně hezké není a to zejména, pokud se něco takového neustále opakuje.

míč na trávě

Daný muž se nemůže své ženě divit, že je na něj naštvaná, pokud chodí neustále domů například až kolem 6 hodiny večer, ale když má být nějaké sportovní utkání, je doma klidně už ve 4 hodiny odpoledne, aby se stihl připravit ve smyslu, že si otevře pivo a objedná si pizzu. Mnoho žen dokáže něco takového naštvat a rozhodně se jim nemůžeme divit. Když muž zjistí, že ženě něco takového vadí, kolikrát začne dělat to, že se nebude jezdit dívat na zápasy domů a raději zajde přímo do hospody, kde mu nikdo nebude nic vyčítat a kromě toho ženě řekne, že je v práci, i když je realita jiná.

hořící míč

Je jasné, že něco takového je na zamyšlení. Muži by se měli sami nad sebou zamyslet, protože něco takového skutečně příliš hezké není a je možné, že pokud žena přijde na to, že se touláte po hospodách a ještě jí lžete, rozhodně z toho nadšená nebude. Je možné, že pokud se bude něco takového opakovat, dopadne to na konec tak, že se daná žena rozhodně muže opustit a raději bude sama, než se rozčilovat s nějakým mužem, který jí neustále lže.

Opravdu by to nikdy nemělo zajít tak daleko, že kvůli tomu, že nejste ochotni jednou za čas přijet domů dříve a své ženě pomoci, ale když má být nějaké sportovní utkání, jste doma i o několik hodin dříve, se s vámi vaše žena rozejde a už se k vám nikdy nebude chtít vrátit.

Loading