Design a zábradlí

Design a zábradlí

Posted in Produkty


Když jsem přemýšlela, jak ještě zvelebit a zkrášlit moji zahradu, tak jsem byla už docela bezradná. Protože já všechny své nápady, které jsem měla, tak jsem řekla svému příteli. Nejhorší na tom bylo, že můj přítel se mnou tyto názory a zkrášlovací manévry vůbec nesdílel. Vůbec se mnou nesouhlasil. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo, protože já jsem chtěla už dělat konečně něco pěkného. Jenomže jsem se stále nemohla dohodnout s přítelem. Přítel říkal, že je to zbytečné, že prý co bychom potom dělali, kdybychom se rozešli. Ani nevíte, jak moc mě to zasáhlo u srdce.

Kov je velmi pevný.

A hned mi začalo vrtat hlavou, jestli on nepřemýšlí nad tím, že se třeba rozejdeme. A když jsem se přítele na tohle ptala, tak mi to samozřejmě nepotvrdil, že prý je to blbost. Takže jsem příteli řekla, že když to se mnou myslí vážně, že si uděláme něco pěkného na zahradě, aby to připomínalo naši lásku. Já jsem příteli řekla, že by se mi líbilo opravdu kované zábradlí, k těm schodům, které tam už stojí hromadu let a nemají vůbec žádné zábradlí. Přítel se podíval na ty zchátralé schody a řekl, že už nad tím přemýšlel, ale že by nejraději prvně spravil schody, které prý vypadají opravdu hodně nebezpečně.

Zábradlí je stylové.

To jsem mu dala za pravdu. Takže jsme se dohodli, že přítel opraví schody a potom k tomu pořídíme kované zábradlí kované. A zábradlí jsme si vybrali na webové stránce artsmith.cz, kdy byla také uvedena cena za kované zábradlí. A musím uznat, že cena za kované zábradlí není zase tak astronomicky vysoká, jak jsem si myslela. Myslela jsem si, že ta cena za kované zábradlí bude tak dvakrát vyšší. Nakonec se ukázalo, že kdo umí hledat, tak to bude mít levnější. Webovou stránku a jejich firmu vám mohu za sebe vřele doporučit, protože já jsem velice spokojená. Zboží mají opravdu krásné a jde na tom vidět, že svou práci zaměstnanci milují.

Loading