Zdravé zuby jsou základ

Posted in Business

Asi se nenajde nikdo, kdo by nechtěl mít hezké a především zdravé zuby. Jsou naší vizitkou a jejich stav je vidět na první pohled. Pokud se o ně dostatečně nestaráme, výsledkem je přesný opak toho, co bychom chtěli mít – ošklivé zuby, které trpí nejrůznějšími nemocemi. Jak se o zuby správně starat a jak je mít hezké? Není to zase tak těžké. Nejdůležitější je prevence, do které spadá i správná péče. A právě v čištění zubů dělá velké procento populace velké chyby.

vyšetření u zubaře

– Nepoužíváte správný kartáček
Pokud máte příliš měkký kartáček, nestraníte všechen plak. Pokud zvolíte příliš tvrdý kartáček, můžete si poranit dásně a dokonce i sklovinu. Proto je důležité mít kartáček s vhodnou tvrdostí štětin.

– Nepoužíváte kartáčky na mezizubní prostory
Pokud čistíte jen plošky zubů, zubní plak a další nečistoty zůstanou ukryté mezi zuby, kde z nich časem vznikne zubní kaz.

– Nepoužíváte ústní vodu
Ústní voda je nezbytným krokem u čištění zubů. Vypláchnete díky ní zbytky nečistot po čištění kartáčkem.

– Nechodíte ani na zubní hygienu ani na preventivní prohlídky
Díky zubní hygieně budete mít zuby pravidelně dokonale vyčištěné. A na preventivních prohlídkách se dozvíte o případném problému ještě dříve bez dojde do kritického stadia.

zubní pasta

Najít zubaře dnes není snadné. Většina ordinací nové pacienty nepřijímá a mnoho ordinací má plno na dlouhé měsíce. Dostat se k zubaři je dnes velmi těžké. Stejný problém mají i lidé v hlavním městě. Marně hledáte, která zubní ordinace v Praze vás přijme? Clinic+ zatím pár volných míst má. Proč se vydat právě sem? Jde o moderně vybavenou ordinaci, kde najdete příjemné lékaře i zubní hygienistku. Všechna vyšetření je možné udělat právě tady, takže nemusíte chodit jinam a čekat další měsíce na to, až vás vezmou. Péče o zuby není noc těžkého, ale chce to důslednost a pravidelnost. A to se naučíte právě u zubaře a dentální hygienistky.

Loading