Super hudba

Posted in Produkty

Vždycky jsem si říkala, že bych se chtěla naučit hrát na klavír. Jenomže když mi potom moje máma řekla, že je to opravdu hodně složité, tak jsem asi od toho opustila. Neměla jsem ráda takové silné výzvy. A když tam si stále řekla, že by to chtělo nějakou výzvu, abych překonala sama sebe, takže z toho vždy bohužel sešlo. Vždycky jsem také měla potom tak velké výčitky svědomí, že jsem si řekla, že opravdu zbytečné, když si dávám třeba veliké cíle. A někdo zase naopak říká, že když si tedy někdo dá vysoké cíle, tak je to jenom dobře. Jenomže co se týká hudby, tak jsem v tom se opravdu hodně slabá.

Bratr hraje na kytaru.

Kdyby se třeba jednalo o tanec anebo zpěv, tak by to bylo lepší, ale hudba? Hrát na nějaký hudební nástroj? Přece by mě to opravdu bavilo a je to takové romantické a krásné, ale bohužel na to nemám mozek. Ani neznám noty. Naštěstí ale dva členové naší rodině hrají na hudební nástroj. A je to klavír a piáno a také housle a kytara. A také prostě známé skvělé webové stránky feedbackpedals.com, kde koupíte například kvalitní Fulton OC DV2. A je to opravdu nejznámější efekt od společnosti Fulton. Je samozřejmě navržen tak, aby ho obvody byly nevšední. A má samozřejmě také luxusní pocit z jeho používání.

Ráda poslouchám hudbu. A tady se nabízí verze dva tohoto pedálu. A je navíc vylepšený novým obvodem. Ale má také skvělé přepínání true-bypass. A má skvělé patenty, které hudebník jistě ocení. Také má vylepšený bypass. A tento efekt opravdu způsobuje takový návyk na zkreslení, že se vám opravdu bude líbit a vy už nebudete chtít nic jiného. Jdete do toho? Takže pokud jste velcí milovníci hudby a chcete, aby vaši posluchače zažili relax a velký požitek na jejich uši, tak Fulltone OCD bude pro vás naprosto ideální. Abych se přiznala, tak i já jsem tomu nemohla vůbec uvěřit. Chtěla jsme něco nového nový požitek z hudby, tak, bratr si Fulltone pořídil, abychom si mohli užívat opravdu geniální požitek z hudby.

Loading