Růžový kočárek

Růžový kočárek

Posted in Produkty

Když jsme se s přítelem už asi dva roky snažili o dítě, tak jsem si už začínala myslet, že už se to asi nepodaří. Protože mám také kamarádku, která se roky snažila otěhotnět a vůbec jim to nešlo. Nakonec moje kamarádka musela podstoupit umělé oplodnění, protože jinak by se asi svého vytouženého potomka nikdy nedočkali. Takže dokonce už i já jsem uvažovala nad tím, že asi také půjdeme na umělé oplodnění s přítelem, protože já jsem si nechtěla nechat propást šanci na otěhotnění, dokud jsem ještě mladá. Protože si myslím, když už je člověk starší, tak samozřejmě už je opravdu menší šance na otěhotnění.

Mám vytouženou dceru.

A tohle jsem vůbec nechtěla dopustit. Takže jsme si s přítelem řekli, že se dáme ještě půl roku a potom uvidíme. Pokud do půl roku neotěhotním, tak půjdeme na nějakou kliniku, aby nám pomohli mě otěhotnět. A světe div se, asi tři měsíce na to jsem otěhotněla. Takový zázrak! Ani nevíte, jak velikou radost jsem měla, když jsem tohle mohla říct svému příteli. Můj přítel mi ze začátku ani vůbec nevěřil, protože říkal, že tolik let se snažíme o dítě a vůbec to nejde a že by to nakonec potom všem šlo? Takže jsem byla opravdu nadšená, protože i můj přítel byl štěstím bez sebe a oba dva jsme byli v sedmém nebi.

Kočárky máme doma dva.

A když jsme se dozvěděli, že čekáme holčičku, tak jsem se rozplývala blahem. Vždycky jsem chtěla hledat sportovní kočárek pro holčičku. Protože oba dva s přítelem moc rádi sportujeme, takže také přišlo na to, že budeme chtít sportovní kočárek pro holčičku. Hluboký kočárek jsme už měli, takže už zbývá jenom sportovní kočárek pro holčičku. Vybrala jsem si z webové stránky maxim-kocarky.cz, kde jsou různé produkty, a to včetně sportovních kočárku pro holčičku, které jsou v různých barvách a já jsem si vybrala růžový kočárek. Věřte, že sportovní kočárek pro holčičku jistě mnohokrát využijete.

Loading