Dětské pískoviště

Dětské pískoviště

Posted in Produkty

Na světě snad nenajdete dítě, které by nemělo rádo pískoviště. Už za našich mladých let bylo pískoviště jedna z nejoblíbenějších atrakcí. Ačkoliv se to nezdá, tak pískoviště je univerzální zábavou. Děti si mohou dělat bábovky, přesívat písek či dělat tunely. V případě, že máte rodinný dům a nemáte pískoviště, tak to změňte. Zaručeně budou děti nadšené a užijí si na pískovišti mnoho zábavy s kamarády.

dětské pískoviště

Dětské pískoviště 150×150 se vleze na jakoukoliv zahradu a dokonale zapadne do prostředí na zahradě. V dnešní době už jsou pískoviště mnohem více designově řešené než dříve. Většino use jedná o čtvercový tvar, který je dělaný ze dřeva. Toto dřevo je ošetřené a dokonale zapadne na vaší zahradu. Vybrat si však můžete pískoviště i s krytem a nemusíte mít strach, že by do pískoviště zateklo. Po dešti tak můžete ihned s dětmi vyrazit na písek, který bude suchý. Některé pískoviště kromě příklopu mají i plátěnou stříšku. Díky ní nebude do pískoviště pršet a schováte se s dítětem i před sluncem. Nemusíte mít strach, že by dítě dostalo úpal a můžete si tak hrát i v horkých letních dnech.

dětské pískoviště

Velkým hitem je také pískoviště, které má udělané z krytu lavičky. Můžete si tak pohodlně sednout zatímco dítko bude dělat bábovičky. Jedná se o pohodlné pískoviště, kde nemusíte sedět na studeném písku. Kromě pískoviště můžete samozřejmě svým dětem zakoupit i další atrakce na zahradu. Rozhodně ocení houpačku nebo skluzavku. Vždy když máte děti, tak pamatujte na to, že hraní je pro ně velice důležité. Nejen, že rozvíjí svoji motoriku, ale také si užijí dětství, jaké by mělo každé dítě mít. Počítač, telefon či tablet děti nenaučí základním dovednostem a také je nenaučí být na čerstvém vzduchu. Proto neváhejte a zaměřte se na pískoviště, kde si s dítětem užijete spoustu zábavy a budete během letních dní venku.

Loading