Rekonstrukce bytu začíná v kuchyni

Rekonstrukce bytu začíná v kuchyni

Posted in Produkty


Zakoupili jste nebo zdědili byt v původním stavu a zvažujete jeho rekonstrukci? Stavební práce v bytovém jádru častokrát obnáší výměnu elektroinstalace, zejména jde-li o staré hliníkové rozvody, a spolu s nimi se také mění rozvody vody v pozinkovaných či dokonce olověných trubkách, a odpadové potrubí. Tyto přípravné práce jsou nutné k tomu, aby bylo možno začít s kompletní výměnou sanitární techniky v koupelně a na toaletě, s novými keramickými či kamennými obklady, s nimiž se počítá také v kuchyni.

nová kuchyně

Obkladačské práce pak bývají zakončením přípravné fáze pro výstavbu kuchyně na míru v Praze. V té době byste však již měli mít za sebou oslovení profesionální firmy – kuchyňského studia, jež vytvoří projekt nové kuchyně dle vašich přesných požadavků. Kuchyně spolu s koupelnou tedy bývají první částí obytného prostoru, který bude k dispozici nejen vám, vaší rodině či příbuzným, ale i návštěvám, s nimiž byste rádi trávili volný čas v interiéru.

citron v kuchyni

Také se tak rádi těšíte na příchod kamarádů, s nimiž si máte co říci, a sdílíte s nimi svůj obytný prostor? Velmi často se stává, že začnete se souvislým hovorem již při přezouvání v předsíni, a cestou do obývacího pokoje se vaši známí zastaví v kuchyni, kde jim začnete chystat čaj, kávu, pomerančový džus, minerálku, zkrátka vhodný nápoj, a posléze i obložené chlebíčky, pomazánku, anebo třeba palačinky s domácím jahodovým džemem. Nebudete stále odbíhat ke konferenčnímu stolku v obýváku, předpokládá se, že pozvaní hosté budou v kuchyni s vámi přítomni, a mohou vám s něčím i vypomáhat, a tak vám bude v tu chvíli jasné, jak zásadní místo má ve vašem příbytku právě nová kuchyně. Možná i důležitější, než nábytek v obývacím pokoji. Kuchyně s koupelnou a toaletou jsou zkrátka základ, s nímž se vaši hosté budou u vás doma cítit příjemně, a to je přece na každé návštěvě to podstatné.

Loading