Perfektní vybavení do vaší domácnosti

Perfektní vybavení do vaší domácnosti

Posted in Produkty


Máte doma málo místa, a potřebujete si do skříní uložit nemalé množství oblečení? Vybavit domácnost o malé rozloze je vždycky těžký úkol, na který si noho lidí najímá bytové designéry. Ti mohou lidem pomoct s vymyšlením dostatku úložného prostoru. Čím jsou prostory menší, tím se zvyšuje nutnost využít možnost výroby nábytku na míru. Ideální je nechat si vyrobit skříně na míru, které budou dostatečně velké na to, aby se do nich vešlo jak oblečení na běžné nošení, tak to sezonní.

police skříně

Proč využít možnost výroby skříně na míru?

– Vypadají skvěle. Pokud máte rádi moderní design, určitě se vám tento typ skříní bude líbit. Většina lidí si vybírá posuvné dveře, které mohou být vyrobeny v kombinaci více barev. Vyberte si takové barvy, které se vám líbí, a které vnesou do vašeho domova nový designový prvek. Dveře mohou být opatřeny i zrcadlem, pokud nemáte šatnu kde byste si ho postavili třeba na zem.

– Můžete si je nechat vyrobit podle sebe. Výbor nábytku na míru vám umožňuje vybrat si například vnitřní členění skříně, díky čemuž budete mít nábytek přesně pro vaše potřeby. Kupovaný nábytek z obchodu ne vždycky vyhovuje tomu co od něj očekáváme, a raději bychom uvítali například více polic než šatních tyčí. Změna vnitřního členění u sériové výroby není možná, ale u zakázkové ano.

předsíňová stěna

– Vyplní i netradiční prostory. Máte doma například šikminy a potřebujete skříně, které se pod ně vejdou? Všechno jde vyrobit, nechte si udělat návrh skříně, který bude odpovídat prostoru, kde nábytek chcete mít.

– Zakázkově vyráběný nábytek lze barevně sladit. Můžete si tak nechat vyrobit třeba šatní skříně do ložnice, dětských pokojů i do předsíně. Díky tomu bude celkové vybavení vypadat daleko lépe než kdybyste měli každý kus nábytku v jiném stylu.

Dopřejte sobě a své domácnosti to nejlepší a nechte si vyrobit kvalitní nábytek do všech místností.

Loading