Kotvičník zemní – jedna z nejúžasnějších léčivých bylin

Kotvičník zemní – jedna z nejúžasnějších léčivých bylin

Posted in Produkty

Znáte Kotvičník zemní a jeho účinky Erectmax? Je to jedna z adaptogenních rostlin, která se zaměřuje v lidském těle na komplexní řešení problémů současného nevhodného životního stylu. Kotvičník je v povědomí veřejnosti rozšířený jako léčivo zejména mužských problémů v sexuální oblasti, a že zvyšuje hladinu testosteronu, ovšem jeho působnost je mnohem širší. Je to bylina, jejíž účinky se projevují v harmonizaci organismu a v nastolení opětovné hormonální rovnováhy. Tím se v těle odehrává řada procesů, které dosud nebyly ani přesně vědecky popsány a zmapovány, ovšem jisté je, že lidský organismus s kotvičníkem spolupracuje a odebírá si z něj potřebné živiny.

dívka v bílém

Adaptogenní rostliny obsahují nejvíce těchto látek ve svých kořenech, jsou tam proto, aby rostlině poskytly výživu v koncentrované podobě, aby přežila v drsných podmínkách, a tak si můžeme tyto léčivky zjednodušeně představit jako neředěnou pomerančovou šťávu. Tu si také musíme nejprve naředit a popíjet ji po malých doušcích, aby ji tělo dokázalo zužitkovat.

žena u jezera

Kotvičník zemní, a spolu s ním i Ženšen (korejský, peruánský, sibiřský nebo indický) dovedou léčit mnoho neduhů, mimochodem není náhoda, že se Ženšenu přezdívá „Všehoj“, tedy lék na všechna onemocnění. Důležité je ale vědět, že spolu s podáváním těchto bylin je nutné zdravě se stravovat, vyloučit z jídelníčku nevhodné potraviny a nápoje, včetně alkoholických, a zároveň se vyhýbat stresovým situacím, anebo alespoň snížit jejich působnost.

Jestliže však udržíte na uzdě nevhodný jídelníček, přestanete kouřit, pít kávu a pivo, a zvítězíte nad stresem, je velmi pravděpodobné, že se vám vyhnou jak problémy s prostatou, tak i potíže s erekcí, nechutí na sex a neschopností užívat si sexuální rozkoše v partnerském vztahu. Zároveň se tím ubráníte před většinou dalších civilizačních chorob, předčasným stárnutím a psychickými problémy.

Loading