Hypotéka je…

Hypotéka je…

Posted in Finance

Že je to půjčka na stavbu domu je dosti nepřesné, ale dá se to takto použít. Lépe by znělo finanční úvěr na koupi nemovitosti jako takové. Klidně může být rozestavěná, je jen a jen na bance, zda do toho půjde.

Kdy si člověk může tento úvěr vzít? Všeobecně nejsou stanoveny žádné věkové podmínky ani hranice, pochopitelně mimo plnoletosti. Věkově to tedy stačí, ale také je třeba splnit další spousty požadavků, které si banka klade. Je to vcelku pochopitelné, nejde o pár šupů, ale o pořádnou hromadu peněz. Banka si tedy vše prověřuje a pokud se jí něco nezdá, může to zavánět i kriminálem. Ano, jsou takoví lidé, kteří úmyslně falšují některé doklady, aby jim byl úvěr poskytnut. Pokud je to odhaleno, může to končit v policejní cele a později přímo v té vězeňské.

žába na penězích

Není proto radno si s tímto moc zahrávat. Potřebujete-li nutně peníze a víte že máte někde nějaký drobný škraloup, neriskujte to nějak zamaskovat. Nestojí to za to.

Nejvíce se falšují dokumenty, kde je uveden příjem žadatele. Pokud není pracovník banky líný, nebo se mu něco nezdá, může si tento příjem ověřit a pak z toho udělat poprask. Proto je lepší obrátit se na instituci, kde se to nebere tak tragicky. Pořád lepší než být pozván k výslechu pracovníky činnými v trestním řízení. A ti svou práci umí, věřte tomu.

kufr s penězi

Domníváte se, že hypotéka bez příjmu není možná. Mýlíte se. Je to možné, a navíc docela lehce a jednoduše. U nás totiž existuje instituce, kde toho docílíte, a navíc ještě velmi rychle. Tato společnost ví, že koupě bydlení, nebo každá půjčka všeobecně, by se neměla odkládat. Ona totiž ta věc již pak nemusí být v takové nabídce, v jaké ji klient chce. Takže se s výplatou peněz dost spěchá a nezřídka bývá na účtu ihned po podpisu smlouvy. Takže hypotéka bez příjmu skutečně existuje a funguje. Jen to chce vyzkoušet, což můžete klikem na odkaz zde.

Loading