Co vám nabídne interiérové studio

Posted in Domov

Špičkový bytový designér to nemá zrovna snadné, protože musí se svými klienty vycházet v dobrém, musí s nimi dokázat komunikovat a nacházet společnou cestou vhodné řešení. Zároveň musí mít k dispozici praktické zkušenosti a na nich stavět další úspěšné projekty.

3D modely v akci

Bytoví designéři nestaví své návrhy na teoretických úvahách, i když mohou v tomto procesu mít své místo, základ jejich práce tkví v 3D softwaru, který vizualizuje reálné prostředí vašeho bytu či domu. Budete tak mít pocit, že shora sledujete proces přestavby prostředí, které dobře znáte, a budete mít možnost posoudit změnu vůči stávajícímu řešení.

interiér bytu

Výhoda tohoto procesu je zcela zjevná – vytvoříte si zmenšený situační model a ten pak necháte přenést do své pravé podoby. V průběhu tvorby návrhu změn v interiéru budete mít možnost do něho zasahovat svými připomínkami, a tím pádem se pak dopracujete k závěru, který vám optimálně vyhovuje.

řešení bydlení

Hra barev a stínů

Někteří špičkoví fotografové by vám o hře barev a stínů dokázali vyprávět dlouhé hodiny. Barvy totiž mají na lidský život obrovský vliv a stín, to je jen potlačení některé z nich a zvýraznění jiné. Ke hře barev a stínů dochází v průběhu dne v každém domově a k jejím proměnám se přibližujeme jak vlivem denního slunečního světla, tak i při světle umělém. Interiérové studio, které navrhuje jedinečné řešení vašeho bydlení, pracuje i s těmito motivy a klade velký důraz právě na kombinaci barev, jejich soulad či kontrast a jejich působení na lidskou mysl. Co barva a barevný odstín, to odlišná vlnová délka světla, s níž vnímáme teplo či chlad, sevření nebo naopak otevření prostoru. Kdo si dokáže s barvami mistrovsky hrát, vykouzlí vám z vašeho interiéru nejen báječné místo pro život, ale i luxusní prostředí, do jehož náruče pak můžete bez ostychu přizvat i vaše přátele.

Loading