Co tak mít svůj dům?

Co tak mít svůj dům?

Posted in Domov

Když se řekne dřevostavba, mnoho lidí se na ni dívá nedůvěřivě. Není to ale potřeba, protože v posledních pár letech se dřevostavby hojně staví i u nás. Je potřeba najít takovou firmu, která vám ji dodá v kvalitním provedení. Pak vám dřevostavba vydrží dlouhé roky naprosto bez problému. Chcete si nechat postavit dům na klíč ale ještě zvažujete jaký dům to bude? Váháte mezi zděnou klasickou a moderní dřevostavbou? Jestli vám jde o moderní technologie, ty můžete mít v obou typech. I dřevostavba může být pasivní.

stavba dřevostavby

Každého budoucího stavebníka jistě zajímá cena dřevostavby na klíč. Je to velice individuální, protože záleží na tom, jaký projekt si vyberete. Většina lidí volí přízemní bungalovy, většinou s rozlohou okolo 100 m2. v nabídce má každá firma více domů, aby si každý mohl vybrat to co mu bude nejvíce vyhovovat. Prohlédněte si například nabídku u Enerdomy, a vyberte si svůj dům snů. Cena může být na dnešní dobu velmi příznivá, dřevostavba začíná na méně než 4 milionech Kč. Na klíč jej můžete mít většinou do pár týdnů.

Proč je výstavba dřevostavby tak rychlá?
Na rozdíl od zděného domu se u dřevostavby používají předem zhotovené díly, které se skládají do sebe. Nemusí se tedy na nic čekat a montáž jde rychle od ruky. Jakmile je hotová základová deska, může se pokračovat dál. U daného domu je doma výstavby většinou několik měsíců.

klíč od domu

Co všechno je v ceně?
V ceně je kompletně hotový dům připravený k předání. Jediné co v něm není je kuchyňská linka, kterou si stejně naprostá většina klientů chce vybrat sama. V ceně je stavba, fasáda, vnitřní příčky a omítky, podlahy, dveře, koupelna, wc, vchodové dveře a okna, střecha, komín a samozřejmě i topení, krb a tepelné čerpadlo se solárními panely. Prohlédněte si celou nabídku a dozvíte se víc nejen o firmě ale i o hotových a předaných domech.

Loading