Zdravé čaje

Zdravé čaje

Posted in Produkty


Každý z nás si po ránu dá jiný nápoj, někdo dává přednost čaji, někdo ba naopak kávě. Ovšem mezi kávou a čajem je velký rozdíl, který jen málokdo vidí. Ačkoliv se to nezdá tak čaj dokáže nabít stejnou energií, jako káva ale s tím, že je mnohem zdravější. Mezi takové čaje so řadí čaj zelený, který dokáže nabít energií na celý den. To samozřejmě dokáže i káva, ale s tím rozdílem, že káva není úplně zdravá ve srovnání s čajem. Navíc káva zabarvuje zuby a není úplně vhodná pro organizmus. Zkuste vyměnit svoji raní kávu za čaj a zjistíte, že kávu vůbec nepotřebujete, ale ba naopak se po čaji cítíte mnohem lépe. Dnes se podíváme, na zajímavé čaje, které je dobré pít po ránu i během dne.

turecký čaj

Turecký čaj je klasický černý čaj, pěstovaný ve vlhkém klimatu Turecka. Patří k velice oblíbeným čajům, které se pijí po celém světě. Výrazné aroma, chuť a tmavá barva je základním pilířem tohoto čaje. Dá se koupit v nejrůznější gramáži v podobě sypaného čaje. Ovocné čaje jsou již od pradávna základem každé rodiny. Tyto čaje jsou ideální pro všechny příležitosti a dokonale provoní váš domov.

turecký čaj

Ve většině případů se jedná o bylinky a plody sbírané v přírodě http://www.mcmuzeavprirode.cz/ a jsou tak plné vitamínů a vlákniny. Můžete je koupit v podobě sypaného čaje nebo v sáčcích. Takovéto čaje si můžete udělat i doma, a to v případě, že se vydáte do lesa pro sběr bylinek a ovoce. Nejznámější čaj u nás je čaj šípkový, na který každým rokem chodí nespočet lidí. Šípky se celkem dobře sbírají a lidé pak mají čaj na celou zimu. Jedná se o perfektní možnost si udělat vlastní čaj plný vitamínů. Zkuste změnit svůj ranní rituál a vyměňte nezdravou kávu, za zdraví čaj. Nejen, že přinesete tělu spoustu vitamínů, ale také se budete cítit mnohem lépe během dne. Časem zjistíte, že čaj je mnohem lepší, než ranní káva, kterou pijete každé ráno už mnoho let.

Loading