Velké peníze

Velké peníze

Posted in Finance


Takové peníze se dávají třeba za chalupu nebo automobil. Jenže, kde je vzít a nekrást. I kdybychom šetřili tak to dohromady nedáme. Takže nezbývá než si vzít nějakou půjčku, potažmo hypotéku. To je běžný způsob, který již vyzkoušelo obrovské procento obyvatel této planety. A další a další to budou zkoušet, protože nemá cenu si kupovat něco v devadesáti letech, kdy už člověk vlastně čeká jen to, až si jej najde ta zubatá s kosou.

eurobankovky

Proto si vlastně člověk mohovitý kdysi půjčku vymyslel. Půjčí peníze a tuto částku dostane zpět s úroky. V podstatě geniální plán a výborný zisk bez námahy. Jenže ne bez rizika. A hned jakmile někdo vymyslel tohle, povstala česká banka a přišla s tím, že to nesmí dělat nikdo jiný, než komu to oni dovolí. Vždyť co by to byl za pořádek, aby vydělával někdo bez jejího dozoru a bez toho, aniž by jí odváděl tučný zisk. Za běžných okolností by se to hodnotilo jako obohacování, nebo také bezpracný zisk. Jenže, znáte to, tady se to může. A tahle banda podvodníků vydává povolení dle vlastní úvahy a pokud byste náhodou měli spoustu peněz a chtěli je půjčovat za účelem zisku, musíte k nim na kobereček a čekat na jejich milostivé schválení. To, že to pak celé kontroluje stát je asi zbytečné psát, protože je to všeobecně známo. Ať žije svoboda.

peníze a slečna

Ale proto zde tento článek není, ten je zde proto, aby poradil, kde si půjčit rychle a bez nějakých dalších kontrol registrů, příjmů a dalších věcí. Pokud byste chtěli mít to jednoduché, tak se informujte na produkt s názvem nebankovní hypotéka bez registru. Bez registru znamená již výše popsané. Nebere se zde až tak krutě v potaz, jako je tomu jinde. Takže nějaký drobný záznam…

Pokud máte o tento finanční produkt zájem, tak si klikněte na odkaz zde výše v článku. Tím se přenesete na webové stránky poskytovatele této půjčky a zbytek je již jen na vás.

Loading