S nálepkami na prsa máte klid

S nálepkami na prsa máte klid

Posted in Produkty


Ženy to v životě nemají lehké. Musí zvládnout porod, výchovu dětí a starostlivost o domácnost a už jen toto je obdivuhodný výkon, před kterým by muži měli smeknout. To ale není vše, ženy mnohdy obouvají nevhodnou obuv na podpatcích, která jim deformuje chodidla a křiví páteř, jen aby byly pro muže více atraktivní, anebo oblékají oděvy vysloveně nepohodlné, aby daly vyniknout svým sexy tvarům. Dalším problematickým kusem oděvu je podprsenka. Svým způsobem je to svírací korzet, díky němuž ochabují svaly hrudního koše, a ňadra jsou pak bez podprsenky škaredá a povislá.

více volnosti

Jestliže se žena rozhodne podprsenky zbavit, měla by se postarat o to, aby nebyly viditelné především bradavky. K tomu výborně poslouží nálepky na prsa, které je zneviditelní, a navodí ženám tak potřebný klid.

Klid od sevření v korzetu – s nálepkami na bradavky máte konečně klid zejména od svírací podprsenky. Nic vás neškrtí ani neškrábe, ani nesvědí. Neřešíte žádné opruzeniny vlivem koncentrovaného potu v místech, kde podprsenka nejvíce tlačí na pokožku.

Klid od mužské dotěrnosti – jestliže žena svlékne podprsenku, může to být pro přítomné muže jasnou erotickou výzvou. Jsou-li viditelné bradavky, mění se tím mužská mentalita, protože jim stoupá v těle testosteron a mnozí dosahují i pevné erekce. Bradavky jsou jedním z nejsilnějších sexuálních podnětů, a nelze se pak divit, pokud jsou někteří muži vysloveně dotěrní. Kryty bradavek tomuto problému poměrně rychle a snadno zabrání.

žena na houpačce

Klid od žen – některé ženy vysloveně nesnesou pohled na své konkurentky, závidí jim hezčí tvary obličeje nebo postavu. Velice nelibě také snáší situace, kdy některá z nich obléká průsvitné halenky a šaty s viditelnými bradavkami. S nálepkami na prsa máte klid i v tomto směru, nálepky na svém místě drží spolehlivě mnoho hodin a můžete je mít přilepené po celou dobu trvání firemního večírku, rodinné oslavy nebo plesu.

Loading