Řidičák a trable

Řidičák a trable

Posted in Business


Patříte k těm, kteří mají strach z toho, už jen když se řekne slovo řízení? Já jsem jedna z nich. Řízení se bojím a představa, že bych si udělala řidičák, mě zatím nijak neláká. Pokud ale toužíte po tom se naučit řídit, měli byste si najít nějakou autoškolu Praha Autoskolaholesovice. No jo, jenže to obnáší hodně starostí. Musíte si najít nějakou, která je dobrá a opravdu vás naučí řídit a ne, že vás odbyde anebo bude mít špatný přístup. Já to mám tak, že pro mě je řízení fajn, ale jenom, když řídí někdo jiný. Kdybych měla řídit já, asi bych se počůrala strachy. Párkrát se mi dokonce zdálo o tom, že jsem se v autě vybourala, takže já a řídit, to by asi nebyla ta nejlepší volba.

car

Čemu ale čelí ti, kdo si chtějí udělat řidičský průkaz?

Stresu – nejenom učení na zkoušky může zapříčinit stres. Taky praktická část může dát studentům řízení pořádně zabrat a často mají velké nervy. Ani se nedivím, já bych je měla taky. Velkému množství učiva – jak už jsem zmínila, studenti se musí učit řídit jak v praxi, tak se musí naučit i učivo na testy. Takže je to pro ně poměrně náročné a často učením tráví celé dny, jenom aby řidičák udělali. Já jsem ráda, že řídit nemusím. Vždycky mě všude odveze můj přítel, kterého zbožňuji. Jedeme spolu na nákupy, na výlety a tak.

car

A jsem za to strašně ráda. Řidičák bych si udělala jenom tehdy, pokud bych opravdu musela. A to nemusím, takže jsem za to moc ráda. Můj strejda se učil v jedné autoškole, která byla dobrá a tu vám teď doporučuji. Setkáte se tu s milým přístupem těch, kteří vás učí, jak řídit a věřte mi, že uděláte řidičák levou zadní, jako můj strejda. Když to zvládl on, zvládnete to taky. Myslím si, že to zvládnete. Protože i můj strejda neuměl ze začátku vůbec řídit a dneska řídí úplně krásně s přehledem, tak si z něho můžete vzít příklad a do autoškoly jít.

Loading