Budeme se brát

Posted in Produkty

Plánování svatby je pro většinu párů sice krásná povinnost, ale většinou jde i o trochu stresu. Nejprve je důležité si vybrat datum a místo, což může být jedním z prvních problémů u plánování vaší veselky. Kdo se chce brát na nějakém populárním místě, ten musí mít na paměti, že je potřeba si místo zarezervovat co nejdříve. V posledních letech jsou v módě mlýny, zahradní sály a další místa s jedinečnou atmosférou. A právě na těchto místech jsou pořadníky i na rok předem.

svatební oznámení

Proto si musíte místo zabrat ihned po žádosti o ruku, pokud na konání svatby nechcete čekat minimálně rok. Pokud se ale zasnoubíte třeba v lednu, jen těžko se vám podaří rezervovat vaše vysněné místo v datu které chcete. Proto jednejte hned a mějte v záloze více alternativ. Od místa a data se odvíjí další věci, které je do svatby potřeba zařídit.

Kolik lidí chcete pozvat?
Nemusíte mít na svatbě 200 lidí aby za něco stála. Krásnou svatbu můžete mít i jen s nejbližší rodinou a pár přáteli. Záleží jen na vás jakou svatbu budete chtít a ničím a nikým se nemusíte nechat ovlivňovat. Je to vaše svatba a vaše rozhodnutí. Pokud chcete mít opravdu obrovskou svatbu, musíte počítat s částkou v řádu několika stovek tisíc.

elegantní oznámení

A jak to začíná?
Po žádosti o ruku přichází svatební oznámení. Díky němu vaši blízcí ví že se budete brát. I u výběru oznámení můžete ztratit hodně času, protože někdo che mít svatbu dokonalou už od oznámení. Většina nevěst chce mít všechno ohledně svatby sladěné do stejných barev nebo v jednom tématu. Nevěsty často volí květiny, takže si můžete vybrat oznámení například s květinami, s embosováním nebo bez něj. Vybrat si můžete klasické elegantní, vtipné a nebo největší novinku a největší současný módní trend – průhledné oznámení z plastu, které vypadá překvapivě dobře. Jaké oznámení bude to vaše – moderní nebo klasické?

Loading